Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Nawigacja

Treść strony

Dane teleadresowe

Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.

ul. 6 Dywizji Piechoty 60

78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-00-11-192

REGON: 330256540

tel: 94 35 33 230

fax: 94 35 33 251

e-mail: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl

CAŁODOBOWE USŁUGI POGRZEBOWE (odbiór osób zmarłych)

tel. 94 35 235 86

tel. kom. 533 875 605, 605 626 746

 

Kompostownia

ul. Wspólna 1

78-132 Korzyścienko

tel/fax: 94 35 177 08

e-mail: kompostownia@zielen.kolobrzeg.pl 
 

 

Usługi Pogrzebowe, Cmentarz Komunalny

ul. Św. Wojciecha 1

78-100 Kołobrzeg

tel: 94 35 235 86

tel/fax: 94 35 45 269

 

  • opublikował: Robert Michalczyk
    data publikacji: 2012-11-27 11:52
  • zmodyfikował: Robert Michalczyk
    ostatnia modyfikacja: 2016-11-22 10:07
Członek Zarządu - Prezes

mgr Zenon Malinowski

tel. 094 35 33 230

Dyrektor d/s Finansowych

Anna Wnykowska-Pieczulis - 605 626 742

e-mail: a.wnykowska@zielen.kolobrzeg.pl

Dyrektor d/s Gospodarki Odpadami

Aleksandra Kozieł - 667 080 234

e-mail: a.koziel@zielen.kolobrzeg.pl

Dyrektor d/s Administracyjnych

Piotr Lewandowski - 533 872 642

e-mail: p.lewandowski@zielen.kolobrzeg.pl

Zakład Ochrony Środowiska: 094 35 33 235
Kierownik: Bartosz Pluto Prądziński - 533 874 375

e-mail: b.pluto@zielen.kolobrzeg.pl

Kompostownia: 094 35 177 08
Kierownik:  mgr Jacek Reszka - 0603 859 723

e-mail: j.reszka@zielen.kolobrzeg.pl

Usługi Pogrzebowe i Administracja Cmentarza: 094 35 235 86
Kierownik: Anna Szwed  - 0605 626 746

e-mail: a.szwed@zielen.kolobrzeg.pl

Zakład Zieleni: 094 35 33 244
Kierownik: mgr Anna Pakos - 605 626 749

e-mail: a.pakos@zielen.kolobrzeg.pl

Zakład Drogowy: 094 35 33 241
Kierownik: Jan Gobosz - 0603 660 726

e-mail: j.gobosz@zielen.kolobrzeg.pl

Dział Techniczny: 094 35 33 247
Kierownik: Łukasz Niemaszyk - 667 814 138

e-mail: l.niemaszyk@zielen.kolobrzeg.pl

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 16719
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2017-01-31 11:50

Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o.

ul. 6 Dywizji Piechoty 60
78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-00-11-192
REGON: 330256540

Dane kontaktowe

tel.: +48 94 35 33 230
fax: +48 94 35 33 251

e-mail: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 542112
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-12-08 09:49

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl